Remington Industries 1.0X3.0FLT304SS-48
Part No.:
1.0X3.0FLT304SS-48
Datasheet:
1.0X3.0FLT304SS-48.pdf
Description:
1" X 3" STAINLESS STEEL FLAT BAR
Comments
1.0X3.0FLT304SS-48 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 3.000" W x 1.000" H (1219.20mm x 76.20mm x 25.40mm)