Remington Industries 1.0X4.0FLT304SS-10
Part No.:
1.0X4.0FLT304SS-10
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
1.0X4.0FLT304SS-10.pdf
Description:
1" X 4" STAINLESS STEEL FLAT BAR
Shipping
Inventory:50
Comments
1.0X4.0FLT304SS-10 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
10.000" L x 4.000" W x 1.000" H (254.00mm x 101.60mm x 25.40mm)