Remington Industries 1.0X4.0FLT304SS-24
Part No.:
1.0X4.0FLT304SS-24
Datasheet:
1.0X4.0FLT304SS-24.pdf
Description:
1" X 4" STAINLESS STEEL FLAT BAR
Comments
1.0X4.0FLT304SS-24 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 4.000" W x 1.000" H (609.60mm x 101.60mm x 25.40mm)