Remington Industries 1.0X4.0FLT304SS-36
Part No.:
1.0X4.0FLT304SS-36
Datasheet:
1.0X4.0FLT304SS-36.pdf
Description:
1" X 4" STAINLESS STEEL FLAT BAR
Comments
1.0X4.0FLT304SS-36 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
36.000" L x 4.000" W x 1.000" H (914.40mm x 101.60mm x 25.40mm)