Remington Industries 1.0X4.0FLT6061T6511-10
Part No.:
1.0X4.0FLT6061T6511-10
Datasheet:
1.0X4.0FLT6061T6511-10.pdf
Description:
1.0X4.0FLT6061T6511-10 1" X 4" A
Comments
1.0X4.0FLT6061T6511-10 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
10.000" L x 4.000" W x 1.000" H (254.00mm x 101.60mm x 25.40mm)