Remington Industries 1.0X4.0FLT6061T6511-12
Part No.:
1.0X4.0FLT6061T6511-12
Datasheet:
1.0X4.0FLT6061T6511-12.pdf
Description:
1.0X4.0FLT6061T6511-12 1" X 4" A
Comments
1.0X4.0FLT6061T6511-12 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
12.000" L x 4.000" W x 1.000" H (304.80mm x 101.60mm x 25.40mm)