Remington Industries 1.25RD304SS-36
Part No.:
1.25RD304SS-36
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
1.25RD304SS-36.pdf
Description:
1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Shipping
Inventory:50
Comments
1.25RD304SS-36 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
1.250" Dia x 36.000" L (31.75mm x 914.40mm)