Remington Industries 1.25RD304SS-48
Part No.:
1.25RD304SS-48
Datasheet:
1.25RD304SS-48.pdf
Description:
1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Comments
1.25RD304SS-48 Specifications
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
1.250" Dia x 48.000" L (31.75mm x 1219.20mm)