Remington Industries 1.25RD6061T6511-24
Part No.:
1.25RD6061T6511-24
Datasheet:
1.25RD6061T6511-24.pdf
Description:
1.25RD6061T6511-24 1-1/4" DIAMET
Comments
1.25RD6061T6511-24 Specifications
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.250" Dia x 24.000" L (31.75mm x 609.60mm)