Remington Industries 1.25RD6061T6511-36
Part No.:
1.25RD6061T6511-36
Datasheet:
1.25RD6061T6511-36.pdf
Description:
1.25RD6061T6511-36 1-1/4" DIAMET
Comments
1.25RD6061T6511-36 Specifications
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.250" Dia x 36.000" L (31.75mm x 914.40mm)