Remington Industries 1.25RD6061T6511-48
Part No.:
1.25RD6061T6511-48
Datasheet:
1.25RD6061T6511-48.pdf
Description:
1.25RD6061T6511-48 1-1/4" DIAMET
Comments
1.25RD6061T6511-48 Specifications
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.250" Dia x 48.000" L (31.75mm x 1219.20mm)