J.W. Winco 12N1270FA2
Part No.:
12N1270FA2
Manufacturer:
J.W. Winco
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
12N1270FA2.pdf
Description:
HEAVY DUTY VIBRATION MOUNT
Shipping
Inventory:127
Comments
12N1270FA2 Specifications
Manufacturer
J.W. Winco
Series:
MM 100
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Foot
Shape:
Cylindrical, Recessed Center
Color:
Yellow
Size / Dimension:
5.000" Dia (127.00mm)
Thickness:
1.500" (38.10mm)