Essentra Components 12SWS0179
Part No.:
12SWS0179
Description:
SHOULDER WASHER .024 ID .181 OD
Shipping
Inventory:1,000
Comments
12SWS0179 Specifications
Diameter - Outside:
0.181" (4.60mm)
Diameter - Shoulder:
0.120" (3.05mm)
Thickness - Overall:
0.046" (1.17mm)