Essentra Components 12SWS0212
Part No.:
12SWS0212
Datasheet:
12SWS0212.pdf
Description:
SHOULDER WASHER .120 ID .224 OD
Shipping
Inventory:1,000
Comments
12SWS0212 Specifications
Diameter - Inside:
0.120" (3.05mm)
Thickness - Overall:
0.031" (0.79mm)
Length - Below Head:
0.438" (11.11mm)