Essentra Components 12SWS0420
Part No.:
12SWS0420
Datasheet:
12SWS0420.pdf
Description:
SHOULDER WASHER .120 ID .312 OD
Shipping
Inventory:265
Comments
12SWS0420 Specifications
Diameter - Inside:
0.120" (3.05mm)
Diameter - Outside:
0.312" (7.93mm)
Diameter - Shoulder:
0.170" (4.32mm)