Essentra Components 12SWS0445
Part No.:
12SWS0445
Description:
SHOULDER WASHER .143 ID .313 OD
Shipping
Inventory:0
Comments
12SWS0445 Specifications
Diameter - Outside:
0.313" (7.95mm)
Diameter - Shoulder:
0.175" (4.45mm)
Thickness - Overall:
0.031" (0.79mm)