Essentra Components 12SWS0452
Part No.:
12SWS0452
Description:
SHOULDER WASHER .120 ID .312 O
Shipping
Inventory:0
Comments
12SWS0452 Specifications
Diameter - Inside:
0.120" (3.05mm)
Diameter - Outside:
0.312" (7.93mm)
Diameter - Shoulder:
Thickness - Overall:
0.047" (1.19mm)
Length - Below Head:
0.031" (0.79mm)