Essentra Components 12SWS0613
Part No.:
12SWS0613
Description:
SHOULDER WASHER .120 ID .375 OD
Shipping
Inventory:890
Comments
12SWS0613 Specifications
Diameter - Inside:
0.120" (3.05mm)
Diameter - Outside:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Diameter - Shoulder:
Thickness - Overall:
0.045" (1.14mm)