Essentra Components 12SWS1178
Part No.:
12SWS1178
Description:
SHOULDER WASHER .372 ID .598 O
Shipping
Inventory:0
Comments
12SWS1178 Specifications
Thickness - Overall:
0.070" (1.78mm)
Length - Below Head:
0.126" (3.20mm)