Essentra Components 12SWS5001
Part No.:
12SWS5001
Datasheet:
12SWS5001.pdf
Description:
SHOULDER WASHER .806 ID 2.065 OD
Shipping
Inventory:3,744
Comments
12SWS5001 Specifications
Thickness - Overall:
0.125" (3.18mm)
Length - Below Head:
0.500" (12.70mm) 1/2"