Essentra Components 12SWS5002
Part No.:
12SWS5002
Datasheet:
12SWS5002.pdf
Description:
SHOULDER WASHER .783 ID 2.065 OD
Shipping
Inventory:890
Comments
12SWS5002 Specifications
Thickness - Overall:
0.125" (3.18mm)
Length - Below Head:
0.500" (12.70mm) 1/2"