Remington Industries 1.375RD6061T6511-36
Part No.:
1.375RD6061T6511-36
Datasheet:
1.375RD6061T6511-36.pdf
Description:
1.375RD6061T6511-36 1-3/8" DIAME
Comments
1.375RD6061T6511-36 Specifications
Specifications:
1.375" Dia x 36.000" L (34.93mm x 914.40mm)