Remington Industries 1.375RD6061T6511-48
Part No.:
1.375RD6061T6511-48
Datasheet:
1.375RD6061T6511-48.pdf
Description:
1.375RD6061T6511-48 1-3/8" DIAME
Comments
1.375RD6061T6511-48 Specifications
Specifications:
1.375" Dia x 48.000" L (34.93mm x 1219.20mm)