Remington Industries 1.5RD304SS-12
Part No.:
1.5RD304SS-12
Datasheet:
1.5RD304SS-12.pdf
Comments
1.5RD304SS-12 Specifications
Specifications:
1.500" Dia x 12.000" L (38.10mm x 304.80mm)