Remington Industries 1.5RD304SS-24
Part No.:
1.5RD304SS-24
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
1.5RD304SS-24.pdf
Description:
1-1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Shipping
Inventory:50
Comments
1.5RD304SS-24 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
1.500" Dia x 24.000" L (38.10mm x 609.60mm)