Remington Industries 1.5RD304SS-36
Part No.:
1.5RD304SS-36
Datasheet:
1.5RD304SS-36.pdf
Comments
1.5RD304SS-36 Specifications
Specifications:
1.500" Dia x 36.000" L (38.10mm x 914.40mm)