Remington Industries 1.5RD304SS-48
Part No.:
1.5RD304SS-48
Datasheet:
1.5RD304SS-48.pdf
Comments
1.5RD304SS-48 Specifications
Specifications:
1.500" Dia x 48.000" L (38.10mm x 1219.20mm)