Remington Industries 1.5X1.5X.125ANG6061T6511-48
Part No.:
1.5X1.5X.125ANG6061T6511-48
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
1.5X1.5X.125ANG6061T6511-48.pdf
Description:
1-1/2" X 1-1/2" ALUMINUM ANGLE 6
Shipping
Inventory:50
Comments
1.5X1.5X.125ANG6061T6511-48 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Angle
Specifications:
48.000" L x 1.500" W x 1.500" H (1219.20mm x 38.10mm x 38.10mm)