Remington Industries 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-24
Part No.:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-24
Datasheet:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-24.pdf
Comments
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-24 Specifications
Specifications:
24.000" L x 1.500" W x 1.500" H (609.60mm x 38.10mm x 38.10mm)