Remington Industries 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-36
Part No.:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-36
Datasheet:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-36.pdf
Comments
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-36 Specifications
Specifications:
36.000" L x 1.500" W x 1.500" H (914.40mm x 38.10mm x 38.10mm)