Remington Industries 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-48
Part No.:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-48
Datasheet:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-48.pdf
Comments
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-48 Specifications
Specifications:
48.000" L x 1.500" W x 1.500" H (1219.20mm x 38.10mm x 38.10mm)