Essentra Components 16M02050080B
Part No.:
16M02050080B
Description:
FLAT WASHER, 2.15MM ID, M2 SCREW
Shipping
Inventory:11,384
Comments
16M02050080B Specifications
Thread/Screw/Hole Size:
M2
Diameter - Inside:
0.085" (2.15mm)
Diameter - Outside:
0.197" (5.00mm)
Thickness:
0.031" (0.80mm)