Essentra Components 16M03580080B
Part No.:
16M03580080B
Description:
FLAT WASHER, 3.70MM ID, M3.5 / #
Shipping
Inventory:2,020
Comments
16M03580080B Specifications
Diameter - Inside:
0.146" (3.71mm)
Diameter - Outside:
0.315" (8.00mm)
Thickness:
0.031" (0.79mm)