Essentra Components 16M04090080B
Part No.:
16M04090080B
Description:
FLAT WASHER, 4.30MM ID, M4 / #8
Shipping
Inventory:506
Comments
16M04090080B Specifications
Diameter - Inside:
0.169" (4.30mm)
Diameter - Outside:
0.354" (9.00mm)
Thickness:
0.031" (0.80mm)