Essentra Components 16M70074500B
Part No.:
16M70074500B
Description:
FLAT WASHER, 70.00MM ID, M64 SCR
Shipping
Inventory:0
Comments
16M70074500B Specifications
Diameter - Inside:
2.756" (70.00mm)
Diameter - Outside:
2.933" (74.50mm)
Thickness:
0.197" (5.00mm)