Essentra Components 16MLSW042090120
Part No.:
16MLSW042090120
Description:
LOCKING SEALING WASHER, 4.20MM I
Shipping
Inventory:0
Comments
16MLSW042090120 Specifications
Thread/Screw/Hole Size:
M4.2
Diameter - Inside:
0.165" (4.19mm)
Diameter - Outside:
0.354" (8.99mm)
Thickness:
0.047" (1.19mm)