Essentra Components 16MLSW048100150
Part No.:
16MLSW048100150
Description:
LOCKING SEALING WASHER, 4.80MM I
Shipping
Inventory:0
Comments
16MLSW048100150 Specifications
Diameter - Inside:
0.189" (4.80mm)
Diameter - Outside:
0.394" (10.01mm)
Thickness:
0.056" (1.42mm)