Essentra Components 16MLSW080158210
Part No.:
16MLSW080158210
Description:
LOCKING SEALING WASHER, 8.10MM I
Shipping
Inventory:497
Comments
16MLSW080158210 Specifications
Thread/Screw/Hole Size:
M8
Diameter - Inside:
0.319" (8.10mm)
Diameter - Outside:
0.622" (15.80mm)
Thickness:
0.181" (4.60mm)