Essentra Components 16MLSW103150200
Part No.:
16MLSW103150200
Description:
LOCKING SEALING WASHER, 10.30MM
Shipping
Inventory:2,397
Comments
16MLSW103150200 Specifications
Thread/Screw/Hole Size:
1/8"
Diameter - Inside:
0.406" (10.30mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.00mm)
Thickness:
0.157" (4.00mm)