Remington Industries 1.75RD304SS-12
Part No.:
1.75RD304SS-12
Datasheet:
1.75RD304SS-12.pdf
Comments
1.75RD304SS-12 Specifications
Specifications:
1.750" Dia x 12.000" L (44.45mm x 304.80mm)