Remington Industries 1.75RD304SS-24
Part No.:
1.75RD304SS-24
Datasheet:
1.75RD304SS-24.pdf
Comments
1.75RD304SS-24 Specifications
Specifications:
1.750" Dia x 24.000" L (44.45mm x 609.60mm)