Remington Industries 1.75RD304SS-36
Part No.:
1.75RD304SS-36
Datasheet:
1.75RD304SS-36.pdf
Comments
1.75RD304SS-36 Specifications
Specifications:
1.750" Dia x 36.000" L (44.45mm x 914.40mm)