Remington Industries 1.75RD304SS-48
Part No.:
1.75RD304SS-48
Datasheet:
1.75RD304SS-48.pdf
Comments
1.75RD304SS-48 Specifications
Specifications:
1.750" Dia x 48.000" L (44.45mm x 1219.20mm)