Remington Industries 1.75RD304SS-8
Part No.:
1.75RD304SS-8
Datasheet:
1.75RD304SS-8.pdf
Comments
1.75RD304SS-8 Specifications
Specifications:
1.750" Dia x 8.000" L (44.45mm x 203.20mm)