Remington Industries 1.75RD6061T6511-36
Part No.:
1.75RD6061T6511-36
Datasheet:
1.75RD6061T6511-36.pdf
Description:
1.75RD6061T6511-36 1-3/4" DIAMET
Comments
1.75RD6061T6511-36 Specifications
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.750" Dia x 36.000" L (44.45mm x 914.40mm)