Essentra Components 17W07192B
Part No.:
17W07192B
Datasheet:
17W07192B.pdf
Description:
FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .281
Shipping
Inventory:4,748
Comments
17W07192B Specifications
Diameter - Inside:
0.281" (7.14mm)
Diameter - Outside:
0.719" (18.26mm)
Thickness:
0.062" (1.57mm)