Essentra Components 17W07401B
Part No.:
17W07401B
Datasheet:
17W07401B.pdf
Description:
FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .340
Shipping
Inventory:27,592
Comments
17W07401B Specifications
Diameter - Inside:
0.340" (8.64mm)
Diameter - Outside:
0.740" (18.80mm)
Thickness:
0.062" (1.57mm)