Essentra Components 17W07503B
Part No.:
17W07503B
Datasheet:
17W07503B.pdf
Description:
FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .323
Shipping
Inventory:3,312
Comments
17W07503B Specifications
Diameter - Inside:
0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"