Remington Industries 2.0RD304SS-12
Part No.:
2.0RD304SS-12
Datasheet:
2.0RD304SS-12.pdf
Description:
2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Comments
2.0RD304SS-12 Specifications
Specifications:
2.000" Dia x 12.000" L (50.80mm x 304.80mm)