Remington Industries 2.0RD304SS-24
Part No.:
2.0RD304SS-24
Datasheet:
2.0RD304SS-24.pdf
Description:
2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Comments
2.0RD304SS-24 Specifications
Specifications:
2.000" Dia x 24.000" L (50.80mm x 609.60mm)